PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=509308}

Zatrudnienie

El Empleo
7,4 1 288
ocen
7,4 10 1 1288
Zatrudnienie
powrót do forum filmu Zatrudnienie

Wyczuwam w tym

ocenił(a) film na 8

postkolonializm, ale to może przez moje studia jestem uczulony, bo mnie osobiście nie interesują mnie teorie, po za tym surrealny i miejscami zabawny film

mariouszek

powiedziałbym raczej neofeudalizm; mimo całej nowoczesności nadal istnieje niewolnictwo tyle, że w bardziej wyrafinowanej formie...

mariouszek

Jaki postkolonializm? Tak, to na pewno uczulenie, no i nie rozumiem wspominania o swych studiach, skoro takie błędy ortograficzne w wypowiedzi..

ocenił(a) film na 8
LukeInside

rzeczywiście pełno błędów ortograficznych;p

mariouszek

głównie chodziło mi o "surrealny" - we filmach pisze się "surrealistyczny" :D

ocenił(a) film na 8
LukeInside

to ma być błąd? nie rozumiem, to tak samo jak czepianie się czy iluzoryczny czy iluzjonistyczny;p

mariouszek

Tak..surrealny jest dopuszczalne tylko w grach :P

ocenił(a) film na 8
LukeInside

wiesz to tak samo bzdurne jak mówienie siurrealizm miast surrealizm

ocenił(a) film na 5
LukeInside

cooo? XD LukeInside, proszę Cię jak masz braki w języki ojczystym to przy szukaniu odpowiedzi na nurtujące Cię pytania nie ograniczaj się do pierwszego wyniku w wyszukiwarce internetowej.

Kniaz4815

Znasz się na tym, skoro zaczynasz zdania z małej litery :) A wiesz, że nie liczy się ilość, ale jakość? Tak więc kieruj się słownikiem języka polskiego, a nie witrynami dla gimbusów :)

ocenił(a) film na 5
LukeInside

Miło się dowiedzieć, że słownik PWN jest dla gimbusów. W słowniku, który mi służy nie jest napisane "dopuszczalne tylko w grach". Więc wstrzymaj konia i posyp głowę popiołem. Wskazane jest też trzymanie języka za zębami i rąk w kieszeniach.

Kniaz4815

Niezła prędkość zapłonu pisać po ponad miesiącu. Nie wiem jak ty, ale ja kieruję się słownikiem języka polskiego. Piszemy palcami na klawiaturze, a nie językiem, a trzymanie rąk w kieszeniach jest uznawane za przejaw braku kultury.

ocenił(a) film na 5
LukeInside

Potraktuję to jako wymówkę.

Kniaz4815

Czyli jednak odejście od tematu. Mmmkay...

ocenił(a) film na 5
LukeInside

Bynajmniej.

ocenił(a) film na 7
LukeInside

nie pisze się "we filmach" tylko "w filmach" jak już mamy się czepiać wszystkiego

efc_2

Brawo!Uczmy się w ten sposób właśnie pisać poprawnie, dobrze, że nie tylko ja czuwam ;)

ocenił(a) film na 6
mariouszek

czyżby antropologia? też patrzyłem podobnie na ten film, ja w nim widzę funkcje społeczne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones